37 zwycięskich projektów!

37 zwycięskich projektów!

Mieszkańcy Jarosławia ponad 22 tysiącami głosów ważnych zdecydowali na jakie zadania w przyszłym roku zostanie przeznaczony milion złotych z budżetu obywatelskiego. Dzisiaj, 22 października br. zostały oficjalnie ogłoszone wyniki. Zwyciężyło 37 projektów, o dwa więcej niż w ostatniej edycji. Gratulujemy wnioskodawcom, a mieszkańcom dziękujemy za tak liczny udział w głosowaniu!

Jarosławski Budżet Obywatelski rozstrzygnięty - grafika

Poniższe projekty:

• Remont sal lekcyjnych dla najmłodszych w SP 11
  • Budowa tężni solankowej
  • Odpoczynek i rozwój to podstawa – aranżacja przestrzeni korytarzowej z wykorzystaniem mebli modułowych do odpoczynku dzieci i zakup sprzętu nagłaśniającego
  • Wyposażenie pomieszczeń biurowych i sali konferencyjnej na stadionie JKSu
  • Forum Trzeźwościowe

to liderzy Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2025 rok w swoich kategoriach z największą liczbą głosów!

Te, oraz pozostałe 32 pomysły mieszkańców zostaną zrealizowane w przyszłym roku. Łącznie w 10. edycji JBO jarosławianie oddali 22 270 ważnych głosów.
WYNIKI GŁOSOWANIA dostępne są poniżej w załączniku. Zostały również opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Jarosławia oraz wywieszone na tablicy ogłoszeń w urzędzie.

Wszystkim zaangażowanym w tegoroczną edycję Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego DZIĘKUJEMY!