Wystartował Jarosławski Rajd Pojazdów Zabytkowych

Wystartował Jarosławski Rajd Pojazdów Zabytkowych

Dzisiaj, przed południem rynek wypełnił się zabytkowymi samochodami, stąd bowiem wyruszał Jarosławski Rajd Pojazdów Zabytkowych. Uczestników wydarzenia na linii startu witał burmistrz Marcin Nazarewicz. Organizatorem przedsięwzięcia jest Automobilklub Doliny Sanu.

Rajd Pojazdów Zabytkowych

Jarosławski Rajd Pojazdów Zabytkowych stanowi jedną z rund Mistrzostw Polski Pojazdów Zabytkowych. To cykl imprez dla pasjonatów zabytkowych samochodów.

Jak informują Organizatorzy: trasa rajdu przebiegać będzie malowniczymi drogami powiatów jarosławskiego i przeworskiego. Rajd pojazdów zabytkowych to nie tylko emocje rajdowe. Wydarzenie to jest świetną okazją by podziwiać urokliwe tereny i barwne krajobrazy wokół Jarosławia i Przeworska oraz zabytki regionu. Nie zabraknie też konkursów elegancji, prób sportowych i parady ulicami miasta Jarosławia.

Program wydarzenia TUTAJ